مانی اوردر

آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان فرانسه

آموزشگاه زبان اسپانیایی

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان آلمانی

مهاجرت به کبک

مشاوره مهاجرت

آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی IELTS

آزمون آزمایشی تافل

آزمون آزمایشی TOEFL

آزمون آزمایشی TCF

آزمون آزمایشی TOMER

خردی مانی اوردر

خرید مانی اردر

خرید Money Order

کلاس خصوصی زبان

مکالمه زبان

آموزشگاه زبان فرانسه

دپارتمان آموزش زبان فرانسه


زبان فرانسه از دیرباز یکی از زبانهای پرکاربرد و حساس در بین زبانهای خارجی بوده و میباشد .

اخیرا با توجه به بوجود آمدن شرایط مختلف مهاجرتی به کشورهایی که زبان اصلی آنها فرانسه میباشد ، یادگیری این زبان بیش از پیش مورد توجه قرار گرقته است .

موسسه سروش دانش صبا با سالها تجربه در زمینه آموزش زبان فرانسه و برگزاری کلاس های گوناگون و بررسی شرایط موجود و نیاز سنجی اساسی متقاضیان ، و با همکاری اساتید باتجربه در این زمینه ، موفق به پیاده سازی شیوه های نوین و موثر یادگیری زبان فرانسه شده که این امر موجب شده تمامی زبان آموزان موسسه سروش دانش صبا موفق به کسب نمره قبولی در آزمون ها و مصاحبه های گوناگون شوند.

دوره های آموزشی زبان فرانسه

 • فشرده نیمه خصوصی
 • دوره های خصوصی

دوره های نیمه خصوصی زبان فرانسه

دوره های نیمه خصوصی عمدتا با 6 تا 8 نفر و با هدف آموزش آکادمیک و پایه ای زبان فرانسه تشکیل می گردد . آموزش در این کلاس با بهره مندی از کتاب های Echo و جزوات آموزشی منطبق بر سیستم آموزش سفارت توسط اساتید باتجربه انجام می پذیرد .

این دوره ها بصورت فشرده طراحی و برنامه ریزی شده تا متقاضیان در هر دوره 24جلسه ای بتوانند ، مطالب مربوط به یک سطح را (برای مثال سطح A1) آموخته و پشت سر گذارند . این دوره ها عموما برای افرادیکه محدودیت زمانی ندارند و قصد دارند زبان فرانسه بصورت آکادمیک و کاربردی بیاموزند مناسب بوده و می توانند با هزینه کمتری تا سطح B2 پیش روند .

دوره های خصوصی زبان فرانسه

برخی از متقاضیان با توجه به محدودیت زمان مجبورند تا در بازه زمانی کوتاهتری نسبت به دیگران آموزش ببینند . عمدتا متقاضیان مهاجرت و افرادیکه مصاحبه های حضوری دارند در این دوره ها شرکت می کنند تا استاد مربوطه بتواند بصورت مستقیم روی نکات ضعف و قوت ایشان کار کرده و برای رسیدن به اهدفشان آنها را آماده سازد . در این دوره ها متدهای آموزش برای افراد مختلف ، متفاوت بوده و نسبت به نیاز ایشان سیلابس طراحی میگردد .

آموزش زبان فرانسه : دوره های تخصصی کبک

با توجه به اینکه زبان اصلی ایالت کبک کانادا فرانسوی بوده و یکی از لازمه های اساسی در پروسه مهاجرت به این ایالت تسلط کامل بر این زبان می باشد ، لذا آموزش در این بخش میبایست الزاما تخصصی و متمرکز باشد و طبق زمانبندی و برنامه ریزی خاص برگزار گردد . در این راستا موسسه سروش دانش صبا آنچه که نیاز متقاضیان مهاجرت به کبک می باشد را ارائه می نماید.

آموزش زبان فرانسه : دوره های آمادگی آزمون بین المللی TCF و TEF

این آزمون ها برای ارزیابی سطح زبان متقاضیان مهاجرت به کبک برگزار می گردد و شرکت کنندگان می بایست خود را برای کسب امتیازات لازم به سطح B2 برسانند .

شرکت در آزمون بین المللی TCF و TEF برای اخذ مدرک آن و ارائه آن به همراه سایر مدارک به اداره مهاجرت یکی از موارد ضروری است .

موسسه سروش دانش صبا با سالها تجربه و با همکاری اساتید مجرب در زمینه آموزش زبان فرانسه ، توانسته است تا در مدت زمان بسیار کوتاه تری نسبت به سایر موسسات ، کارنامه درخشان و موفقی را بدست آورد و با آمار 100 در صد موفقیت در مصاحبه و کسب سطح مورد نیاز در آزمونهای برگزار شده ، به یکی از مراکز تخصصی آموزش زبان فرانسه تبدیل گردد .

دوره های آمادگی شرکت در آزمون TCF و TEF بصورت تخصصی و با سیلابس خاصی در کوتاه ترین زمان ممکن برگزار می گردد و متقاضیان در هر سطحی که باشند ، قادر خواهند بود که حداکثر درمدت زمان کمتر از 4 ماه به سطح B2 و یا حتی بالاتر از آن هم دست یابند.

آموزش زبان فرانسه : دوره های آمادگی مصاحبه کبک

پس از قبولی در آزمون TCF و TEF و ارسال مدارک ، متقاضیان پس از حدود یکسال ( مدت زمان دعوت به مصاحبه بستگی به امتیاز رشته شان دارد ) مستلزم شرکت در مصاحبه حضوری می باشند که از اهمیت بسیار بالایی در این پروسه برخوردار است . به همین دلیل شرکت در دوره های آمادگی مصاحبه کبک با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده ضروری می باشد .

دوره های آموزشی مصاحبه با آگاهی از رشته متقاضی و سطح زبانی ایشان بصورت تخصصی برگزار می گردد و این تضمین را به متقاضیان می دهیم که مصاحبه خود را با موفقیت پشت سر گذارند .

آزمون های بین المللی زبان فرانسه

برای ارزیابی میزان دانش زبان متقاضیان در سطح بین المللی ، آزمونهای متعددی تهیه و برگزار می گردد که این آزمونها با برنامه ریزی و نظم خاصی زیر نظر واحد آموزش سفارت فرانسه در هر کشور در مراکز مجاز مختلفی برگزار می گردد .

فهرست آزموهای بین المللی زبان فرانسه به شرح ذیل می باشد :

 • DILF
 • DELF
 • DAP
 • DALF
 • TCF
 • TCFQ
 • TEF
 • TEFAQ

آزمون DILF زبان فرانسه

این آزمون در واقع پیش از آزمون DELFA1 قرار می گیرد و سطح مبتدی A1.1 را مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهد ،قابل به ذکر است که این آزمون تنها در کشور فرانسه برگزار می گردد .

آزمون DELF و DALF زبان فرانسه

DELF و DALF جزو مدارک رسمی زبان فرانسه می باشند که از طرف مرکز مطالعات زبان فرانسه (CIEP) به داوطلبان داده می شود و اعتبار آن دائمی است که بصورت مجزا به اختصار درباره آنها مطالبی ارائه شده است .

آزمون DELF زبان فرانسه

در این آزمون داوطلبین در یکی از سطوح A1 , A2 , B1 , B2 ثبت نام و شرکت می کنند ، بدیهی است برای کسب مدرک بالاتر متقاضی می بایست زمون را ثبت نام نموده و در آن شرکت نماید . در این آزمون هر چهار مهارت گفتاری ، شنیداری ، درک مطلب و نوشتاری مورد ارزیابی قرار می گیرد .

آزمون DALF زبان فرانسه

این آزمون مختص سطوح پیشرفته فرانسه یعنیC1 , C2 می باشد . در این آزمون نیز هر چهار مهارت مورد ارزیابی قرار میگیرد و برای قبولی و کسب مدرک آن داوطلب بایستی حداقل نمره 50 از 100 را بدست آورد و از هر کدام از مهارت ها نمره 5 را کسب نماید ، درغیر اینصورت موفق به اخذ مدرک دیپلم نمی گردد .

آزمون DELF DAP زبان فرانسه

این آزمو ن مختص کسانی است که قصد ادامه تحصیل در کشور فرانسه در مقطع لیسانس هر رشته ای و یا فوق لیسانس رشته معماری را دارند.

آزمون TCF زبان فرانسه

مدرک زبان TCF تا 2 سال از تاریخ صدور مدرک اعتبار دارد . این آزمون از سه بخش اجباری و دو بخش اختیاری تشکیل شده است . 3 بخش اجباری عبارتند از : درک شنیداری ، گرامر و درک مطلب و 2 بخش اختیاری صحبت کردن و نوشتن را شامل می شود .لازم به ذکر است این آزمون مخصوص افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های فرانسه را دارند .

آزمون TCFQ زبان فرانسه

این آزمون مخصوص افرادی است که قصد مهاجرت به استان کبک به عنوان نیروی کار را دارند و از دو بخش اجباری شامل صحبت کردن و شنیداری و دو بخش اختیاری شامل درک نوشتاری و نوشتن تشکیل شده اند .

با توجه به حساس بودن امتحانات فرانسه به علت تاثیر مستقیم در پرونده های مهاجرتی امن ترین راه برای اطلاع از روز ، ساعت و محل برگزاری آزمون بازدید از سایت های زیر می باشد :

ciep
بخش فرهنگی سفارت فرانسه در تهران

معرفی کتب و متدهای آموزشی زبان فرانسه

کتب بسیاری برای آموزش زیان فرانسه تهیه و تدوین گردیده است که در زیر به چندین مورد آنها اشاره شده است :

Café Crème , Campus , TAXI , ,Alter ego , Connexions ,Accord , Ageanda , Amical , Champion , Echo , …

در موسسه سروش متدی که در کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی تدریس میشود Echo می باشد . یکی از مهمترین دلایل انتخاب این کتاب نزدیک بودن مطالب و سیستم آموزشی این کتاب به آزمون های TCFQ, DELF , DELF, می باشد که متقاضیان با گذراندن دوره های این کتاب ، آمادگی نسبتا خوبی را برای شرکت در این آزمونها بدست می آورد .

French International Exams


 • DILF
 • DELF
 • DAP
 • DALF
 • TCF
 • TCFQ
 • TEF
 • TEFAQ